Acemi Anneler İzle 10.Bölüm TRT 1

TRT1'in hafta içi her gün yayınlanacak dizisi Acemi Anneler 10.Bölüm İle 30 Ekim Cuma ekranlara geliyor. Dört yakın arkadaşın annelik serüvenlerini ekranlara taşıyacak olan Acemi Anneler, yeni bölümüyle sürprizli ve duygusal bir bölüm ile izleyicinin karşısında olacak. Acemi Anneler’in 10.bölümünde neler yaşanacak? Acemi Anneler 10.Bölüm İzle 30 Ekim Cuma TRT1 Acemi Anneler İzle

TRT1'in hafta içi her gün yayınlanacak dizisi Acemi Anneler 10.Bölüm İle 30 Ekim Cuma ekranlara geliyor. Dört yakın arkadaşın annelik serüvenlerini ekranlara taşıyacak olan Acemi Anneler, yeni bölümüyle sürprizli ve duygusal bir bölüm ile izleyicinin karşısında olacak.

Acemi Anneler 10.Bölüm  Geldiii

Acemi Anneler 10. Bölüm Özet:

Ezgi ciddi bir tehlike içindedir. Son anda uzanan bir yardım eli sayesinde hastaneye giderler. Orhan ve Sevda da kızları için çok endişelidir. Ceren Nil sayesinde kurtulur. Ancak doktoru Mümtaz hocanın acil bir hastasına gitmesi gerekir. Ceren geldiğinde Mümtaz hoca çoktan gitmiştir. Nil ve Kemal arkadaşları için Mümtaz Hocanın peşine düşerler. Hayat ve Cenk artık yüzleşmişlerdir. Çok eski arkadaşlardır. Cenk çok değişmiştir. Hayat için Cenk artık sadece eski bir dost değildir. Patronu Ömer beye her şeyi anlatmaya karar veren Nil, şirkete geldiğinde hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır.

Acemi Anneler 11.Bölüm Fragmanı İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu