Aleyna Tilki’den Koronavirüs Hakkında Çarpıcı İddialar

Aleyna Tilki, alışveriş yaparken kameralara magazinburada.net kameralarına yansıdı. Mağaza çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tilki, yeni projelerinin yanı sıra koronavirüs ve koronavirüs aşısıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İş temposunun yoğunluğuna dikkat çeken güzel şarkıcı, hem yurt dışı hem de yurt için projeleri olduğunu belirterek, “Çok güzel bir proje geliyor.

Türkiye’deki projelerim için baya çalışıyorum. Setler beni birazcık zorlayacak. Bu gidişle sete bile taşınabilirim” diye konuştu. Yaptığı alışverişe de değinen genç şarkıcı, “Göründüğümün aksine ben daha çok klasikçiyim. İngiliz stilini çok beğeniyorum. Ama rengarenk de insanım. Ruh halime bağlı” dedi. Geçtiğimiz günlerde yaptırdığı koronavirüs test sonuçlarının aynı gün içinde farklı sonuçlar vermesiyle ilgili de konuşan Tilki, oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu. Konuyla ilgili video çekip atmayı düşündüğünü söyleyen güzel şarkıcı şöyle konuştu: “Bu konuyla ilgili video çekip atmayı düşünüyordum. Bir pozitif çıktı bir negatif çıktı. Bir semptomum yoktu. İlaç içtikten sonra hastalanmaya başladım. Tabii buradan kimseyi yanlış yönlendirmeyelim. Çünkü ihtiyacı olan insanlar da olabilir. Ben şuna inandım artık. Bu testlerin yüzde 80’i tüm dünyada yanlış bence. Şöyle bir risk yok mu diye düşünüyorum. Korona hastalarına sıtma ilaçları veriyorlar. Kalp hastası biri yanlış pozitif test sonucu bu ilacı alsa kalpten hayatını kaybetse bu adil olur mu? Kronik hastalığı olanlarda da bu durum geçerli. ‘Acaba insanlar bu yüzden mi ölüyor?’ diye düşünmeye başladım.”

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüse inandığını ifade eden genç şarkıcı, ikişer tane hem kan hem de PCR testleri yaptırdığını belirterek, testlerin güvenilirliği yok diye konuştu. İlaç konusuna da değinen genç şarkıcı, “Kimse ilaç kullanmasın demiyorum ama insanları ilaçlar öldürüyor olabilir mi? Tabii ki bilmiyorum. Sadece bundan korunmak için ne yapmamız gerekiyorsa onu yapmalıyız.

Ancak, bana göre insanların birçoğu koronadan değil içtikleri ilaçlar nedeniyle ölüyor” ifadelerini kullandı. Ünlü şarkıcı, herkesin negatif olduğu bir ortamda tek bir kişinin testi pozitif bile çıksa karantina uygulanması gerektiğini savundu. Öte yandan karantina günlerinde ne yaptığı merak edilen güzel şarkıcı “Karantina sürecinde çalıştım” diye konuştu. Koronavirüs ve ilaçlar üzerine oldukça çarpıcı ifadeler kullanan genç şarkıcıya yapılan aşı çalışmaları ve aşının bulunması durumunda yaptırıp yaptırmayacağı soruldu. Bilirkişi olmadığı için çok net konuşmak istemediğini ifade eden Tilki, “Beni takip eden bir kitle var. Kendim şahsen aşı yaptırmak istemiyorum.

Bir bilirkişinin “aşı yaptırın” demesi durumunda herkes tabii ki yaptırabilir. Ben o konuda bir şey söyleyemem. Ancak ben, anneme kardeşime ve kendime yaptırmayacağım. Bilirkişi olmadığı için kendi adına konuştuğu vurgulayan Tilki, ilaç sektörüyle de ilgili tartışmalara neden olacak açıklamalar yaptı. Genç şarkıcı, şöyle konuştu: “İlaç sektörüne güvenmiyorum. İlaç sektörü ticaret mi yapıyor yoksa başka bir planı mı var bunu bilmiyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu