Esra Erol'da İzle 22 Ekim Perşembe 2020

ATV’nin en çok izlenen programlarından Esra Erol’da yeni bölümü ile 20 Ekim Salı saat 16:20’den itibaren ekranlara geliyor. Esra Erol’da yüzleşmeler devam ediyor. Terk edenler, kayıplar Esra Erol’da konuşuluyor. Esra Erol’da’nın yeni bölümünde kimler yer alacak merak ediliyor.

Esra Erol’da dün…
Kızları Melisa’nın ortalardan kaybolduğunu ve arama kararı çıkarttıklarında kızlarının birisiyle evlendiğini öğrendiklerini belirttiler. Melisa Demirkol’un 19 yaşında olduğunu ve 10 Temmuzdan beri kayıp olduğunu belirtti. Anne Hürmüz, kızının telefonda konuştuklarından anlayarak bir sevgilisi olduğunu öğrenince daha sonra çocukla tanışmak istediğini belirtti. İsmet Can Demirkol ile bu şekilde tanıştıklarını fakat Hürmüz Hanım iki çocuğa da daha küçük olduklarını okulları bittiğinde evlenebileceklerini söylediğini belirtti.
Aycan, düğün dernek yapmadığını sadece ufak bir eğlence yaptığını asıl düğünün boşanma sonrası yapacağını belirtti. Zaten virüsten dolayı yasak olduğunu belirtti. Aycan üstüne basa basa düğün değil ama kına olabileceğini ifade etti. Kına yaptığını inkâr etmedi. Dün yanlış anlaşıldığı için yüzüğü de çıkardığını belirtti. 2 yıldır boşanmaya çalıştığını ve Özbay’ın mahkemelere gelmediğini ifade etti. Şubat ayından bugüne neden mahkemeye gelinmediğini sordu. Aycan, Özbay’ın mahkemeyi ertelediğini iddia etti.
Nilgün Hanım’ın tek resmi evliliğinden dünyaya gelen çocuğu Emrah’ın da sosyal hizmetlere bırakıldığı ifade edildi. Ayşenur’un olası bir kardeşleri olabileceği belirtildi. 2001 yılda doğduğunu ve hastanede adını Nilgün Sarıcan olarak tanıtan bir kadının kendisini doğurduktan sonra bırakıp gittiğini belirtti. 19 Yaşındaki Doğan, sansürlü olarak canlı yayınımıza katıldı. DNA sonucuna göre, 19 yaşındaki Doğan Nilgün Sarıca’nın çocuğu olduğu kanıtlandı. Kardeşler bir birine kavuştu. O dönemde Nilgün Hanım’ın sorunları olduğu için kendisini Sarıca soyadlı sandığı için kendisini öyle tanıttığını ve doğumdan sonra sinir hastalıkları hastanesine sevk edildiği ve daha sonra çıkınca sokaklara döndüğünü ve yine hamile kalıp doğurduğunu ve yine sokaklara döndüğünü bu şekilde bu üç kardeşe ek olarak aslında 2 çocuğu daha olduğu belirtildi. Sokağa terk edilen insanların yaşadığı zorluklara değinildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu