Esra Erol'da İzle 28 Ekim Çarşamba

ATV’nin en çok izlenen programlarından Esra Erol’da yeni bölümü ile 28 Ekim Çarşamba saat 16:20’den itibaren ekranlara geliyor. Esra Erol’da yüzleşmeler devam ediyor. Terk edenler, kayıplar Esra Erol’da konuşuluyor. Esra Erol’da’nın yeni bölümünde kimler yer alacak merak ediliyor.

Esra Erol'da dün...

Bir mucize daha gerçek oldu! 12 Ağustos günü ortadan kaybolan Rabia’yı Esra Erol buldu! Rabia yayına bağlandı ve “Ben nişanlıyım yakın zamanda evleneceğim” dedi. Buse kendisini büyüten annesiyle yayına katıldı. Buse biyolojik anne ve babasını aradığını ama kendisini büyüten Ayşe Filiz’i asla bırakmayacağını söyledi. Ayşe Filiz 38 yıllık evli olduklarını evlat almak için 3 yıl sırada beklediğini doğurmadığı çocuğa annelik yapmak için çok heyecanlandığını evlatlık aldığı Buse’nin ismini bile değiştirmediğini kendisinde bu hakkı görmediğini ifade etti. Emir ve Selda Gündüz çifti kızlarının 16 yaşında olduğunu 19 Ekim tarihinde Kayseri’den kaybolduğunu belirttiler.

Selda Hanım kızının akşam yemeğinden sonra kızının yarın arkadaşı Ezgi’ye kahvaltıya gitmek için izin istediğini sabah 09.00’da evden çıktığını Ezgi ile aynı mahallede oturduklarını ve eski komşularının kızı olduğunu bir daha eve dönmediğini belirtti. Ezgi giderken kıyafet ve telefonunu aldığını ama para gibi kıymetli bir şey almadığını söyledi. Ailesi 17 Ekimde evlerine Buket isimli bir okul arkadaşı geldiğini bir gece evlerinde kaldığını ertesi gün çıkıp gittiğini Buket’i sorguladığını annesiyle konuşmak istediğini ama Buket’in kendisini annesiyle konuşturmadığını sadece mesaj attığını iddia etti.

Kızı kaybolunca Buket’e ulaştığını Çilem’i sorduğunu aslında önce Buket’in kendisini arayıp Çilem’e ulaşamadığını söylediğini daha sonra Ezgi’yi aradığını ifade eden Selda Hanım o gün kızının Ezgi’ye hiç gitmediğini öğrendiğini aktardı. Recep Bey, 10 yıllık karısı Rahime’nin çocukları Yusuf’u da alıp gittiğini bu evlilikten 2 çocuğu olduğunu Uşak’ın köyünde yaşadığını söyledi. Recep Bey eşinin 13 Haziran tarihinde eşinin ortadan kaybolduğunu ifade ederken eşinin sosyal medyadan tanıştığı biri ile gittiğini sözlerine ekledi.

Rahime ve 4 yaşındaki çocukları Yusuf nerede? Sibel Hanım bir yıl evli kaldığını hamile iken boşandığını mahkemenin kızını kendisine baktığını bir düzeni olduğunu eski eşinin her hafta gelip kızını alıp bıraktığını ama dört ay önce eski eşinin kızını alıp bir daha geri getirdiğini iddia etti. Sibel Hanım eski eşi ile çocuk için konuştuğunu ama şu an çocuğunun bakıcıda olduğunu aldığı zamanlarda da çocuğa bakıcının baktığını duyduğunu söyledi. Sibel Hanım kocasının çocuğunu bir haftalığına bende kalsın dediğini anne olarak kabul ettiğini nerede kalacağını bilmediğini çünkü o dönem durumunun iyi olmadığını durumunun düzelince alacağını söylediğini şimdi durumunun düzeldiğini ve çocuğunu almak istediğini söyledi.

Sibel Hanım ağız değiştirerek maddi sıkıntılarının iyi olmadığı için çocuğu kendi isteği ile eski eşine verdiğini açıkladı. Sibel Hanım eşinin çocuğunu 5 aydır kendisinden kaçırdığını savcılığa suç duyurunda bulunduğunu telefonlarını engellediğini ulaşamadığını anlattı. Eski eşinin kendi yaşantısını uygun bulmadığını o yüzden çocuğunu vermediğini söyledi. Eski eşinin de çocuğa bakacak durumda olmadığını o yüzden bakıcıya verdiğini maddi durumunun da iyi olmadığını kendisine söylediğini iddia etti. Nilgün Alpak ve çocukları yayına katıldı. Nilgün Hanım sokaklarda sevgi sözcükleri söylendiğini ifade etti. Esra Erol bugün veda vakti olduğunu söyledi. Konunun ilk günüden bugüne kadar özeti yayınlandı.

Emrah annesini eve götüreceğini eşinin kendisinden daha istekli olduğunu ve annesini beklediğini söyledi. Emrah Bey eşinin kendisi teşvik etmesiyle yayına geldiğini eşinin yayını izleyip haber verdiğini sözlerine ekledi. Emrah eşinin adının Suzan oğlunun Yunus Emre olduğunu açıkladı. Emrah anneannesinden annesinin arayıp kimliğini istediğini ilk önce al dediğini ondan sonra kızını göreceğim değil mi dediğini daha sonra kimliğini vermeyeceğim deyip telefonu kapattığını açıkladı. Esra Erol kimliği aldığını ve elinde olduğunu söyleyerek Nilgül Hanım’a teslim etti. Fize Hanım’ın Murat isimli arkadaşını arayıp kendisinin tehdit edip hakaret ettiğini söylediğini ama böyle bir şey olmadığını ileri sürdü.

 

Esra Erol'da Yeni Bölüm  İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu