Esra Erol'da İzle 29 Ekim Perşembe Atv

ATV’nin en çok izlenen programlarından Esra Erol’da yeni bölümü ile 29 Eki Perşembe saat 16:20’den itibaren ekranlara geliyor. Esra Erol’da yüzleşmeler devam ediyor. Terk edenler, kayıplar Esra Erol’da konuşuluyor. Esra Erol’da’nın yeni bölümünde kimler yer alacak merak ediliyor.

Esra Erol'da bugün...

Karabük’ten gelen Mustafa Bey, eşi Sevil Benli ve bir yaşındaki kızı Melek Yağmur Benli’nin Sefer Coşkun tarafından kaçırıldığını ve zorla tutulduğunu düşünüyor. 20 Ekim Salı gecesi, eşinin kendisinin yanına geleceğini söyleyip çıktığını, sonradan eşine ulaşamadığını ve karısının diğer iki çocuklarını evde bırakarak gittiğini söyledi. Hemen kayıp başvurusu yapan Mustafa Bey, Sefer’in İstanbul’da yaşadığını söyledi. Ramazan ayında Sefer’in büyük kızının kendisini arayarak “Eşinle babam arasında bir şeyler yaşanıyor.” Eşiyle son konuşmasına dayanarak eşinin zorla tutulduğunu düşünen Mustafa Bey, eşinin 24 ve 25 Ekim’de aradığını, çocuğu teslim edeceğini söylediğini ama teslim etmediğini anlattı. Sefer Coşkun 60 yaşında. Sevil Hanım ve Sefer Coşkun’un bir uygulama üzerinden karşılıklı düet yaptıkları görüntüler gösterildi. Sevil Hanım canlı yayına gelecek mi?

4 aylık bebeğini hiç tanımadığı taksici Şükrü ve Hatice’ye verdi. Çocuğunu 5 ay boyunca çocuğunu ne aradı ne sordu! Sibel, 9 aylık bebeğini para karşılığı satmaya kalktığı doğru mu?

Kocası Serkan 2 yaşındaki kızı Nursel’i alıp ortadan kayboldu! Evladından hiç haber alamayan Şeyma’nın isyanı!

Mustafa ve Aslı çiftinin kızları Ece Çaylak markete gidiyorum diyerek evden çıkıp kayboldu.4 gündür kayı olan Ece nerede?

Esra Erol'da 29 Ekim Perşembe  Yayınını İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu