Fazlası Zarar’da Büşra kimdir?

TRT1’in en farklı yarışma programı olan Fazlası Zarar 26 Ekim Pazartesi yeni saati olan 13:40’tan itibaren ekranlara geliyor. Birçok kişi tarafından takip edilen ve büyük beğeni toplayan Fazlası Zarar Ezgi..

TRT1’in en farklı yarışma programı olan Fazlası Zarar 26 Ekim Pazartesi yeni saati olan 13:40’tan itibaren ekranlara geliyor. Birçok kişi tarafından takip edilen ve büyük beğeni toplayan Fazlası Zarar Ezgi Sertel’in sunumu ile hafta içi her gün TRT1 ekranlarında yayınlanıyor.

Sevilen Sunucu Ezgi Sertel’in sunacağı “Fazlası Zarar”, hayata bakış açınızı, para harcama şeklinizi ve geleceğinizi değiştirecek. Bu programda, her hafta 5 yarışmacı birbirinin evini geziyor; kim tutumlu, kim savurgan ortaya çıkıyor… Evdeki fazla harcamalar salona geliyor, ev sahibinin tüketim alışkanlıkları göz önüne seriliyor… İhtiyacına göre harcama yapan, ayağını yorganına göre uzatan yarışmacı 10 bin lira büyük ödülün sahibi oluyor…

BU HAFTANIN YARIŞMACILARI KİMLER?

Haftanın 1.Gün yarışmacısı Yonca Hanım oluyor. Alışveriş yapmayı fazla sevmiyorum diyen Yonca Hanım ne eksiğim var ne fazlam var diyor. Bakalım öyle mi çıkacak!

25 yaşında anaokulu öğretmeni olarak görev yapan Yonca Hanım 5 yıllık evli ve 2 yaşında bir oğlu var.

Haftanın 2.Gün evine misafir olunacak isim Büşra Hanım.

Harcamamı az ve öz olarak yaparım diyen Büşra Hanım 32 yaşında ve hemşire olarak görev yapıyor.

Haftanın 3.Gün yarışmacısı Kaçarı Yok Merve Hanım. Merve Hanım’a Kaçarı Yok denmesinin sebebi ise beğendiği eşyayı mutlaka alması.

Merve Hanım 30 yaşında ve ev hanımı..

Haftanın 4.gününde bir emektar Ayla Hanım yarışacak. Ayla Hanım alışverişte sadece ihtiyacım kadar alırım diyor.

48 yaşında olan Ayla Hanım emekli.

Fazlası Zarar’ın bu hafta sonucu en çok merak edilecek isimlerinden biris Begüm Hanım olacak. Zira Begüm Hanım hatırası var diyerek eşyalarını bırakamıyor.

43 yaşında olan Begüm Hanım okul servisinde hostes olarak görev yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu