Fazlası Zarar’da Merve kimdir?

TRT1’in en sevilen yarışma programı olan Fazlası Zarar 5 Ekim Pazartesi saat 14:30’dan itibaren ekranlara geliyor. Birçok kişi tarafından takip edilen ve büyük beğeni toplayan Fazlası Zarar Ezgi Sertel’in sunumu ile izleyicilerin karşısına geçiyor bakalım bu hafta hangi yarışmacılar yarışacak

TRT1’in en farklı yarışma programı olan Fazlası Zarar 5 Ekim Pazartesi saat 14:30’dan itibaren ekranlara geliyor. Birçok kişi tarafından takip edilen ve büyük beğeni toplayan Fazlası Zarar Ezgi Sertel’in sunumu ile hafta içi her gün TRT1 ekranlarında yayınlanıyor.
Sevilen Sunucu Ezgi Sertel’in sunacağı “Fazlası Zarar”, hayata bakış açınızı, para harcama şeklinizi ve geleceğinizi değiştirecek. Bu programda, her hafta 5 yarışmacı birbirinin evini geziyor; kim tutumlu, kim savurgan ortaya çıkıyor… Evdeki fazla harcamalar salona geliyor, ev sahibinin tüketim alışkanlıkları göz önüne seriliyor… İhtiyacına göre harcama yapan, ayağını yorganına göre uzatan yarışmacı 10 bin lira büyük ödülün sahibi oluyor…
Fazlası Zarar’da bugün yeni haftanın yeni yarışmacıları ile yeni bir heyecan başlıyor.
İşte yeni haftanın yeni yarışmacıları;
Haftanın 1.Gün yarışmacısı Merve Hanım oluyor.
29 yaşındaki Merve Hanım yönetici asistanı olarak görev yapıyor. Kupalara karşı zaafı olan Merve Hanım’ın lakabı Kupa Sever!
Fazlası Zarar’da 2.Gün yarışmasıcı Selver Hanım oluyor.
Sivaslı olan Selver Hanım 36 yaşında ve temizlik görevlisi.
Fazlası Zarar’ın 3.Gün yarışmacısı ise aldığı eşyalardan hatırası var diyerek vazgeçemeyen Merve Hanım. 28 yaşındaki Merve Hanım anaokulunda öğretmenlik yapıyor.
Programda 4.Gün yarışacak isim ise 27 yaşındaki Reyhan Hanım oluyor. Ev hanımı olan Reyhan Hanım’ın özelliği ise indirimleri kaçırmaması.
Haftanın son gün yarışmacısı ise İknur Hanım. 36 yaşındaki ev hanımı İknur Hanım, dolabımdaki eşyalar yeter de artar bile dediği için lakabı Yeter de Artar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu