Gamze fenalaşarak stüdyoyu terk etti! Gelinim Mutfakta 593. Bölüm

Gelinim Mutfakta 593. Bölümde yeni yarışmacı Gamze, gün sonu değerlendirmesinde kaynanası ile girdiği tartışma sonrasında ağlama krizine girdi ve fenalaşarak stüdyoyu terk etti! Gamze'nin annesi programa iki tane video yolladı. İlk videoda Gamze'nin kaynanası Güllüzar Hanım ile ilgili olumsuz eleştiriler yaptı. İkinci videoda ise, Gamze'nin babası ile ilgili bilgiler verdi.

Gamze için hassas bir durum olan bu olay onun ağlamasına neden oldu. Onur Bey bu olayı gün sonu değerlendirmesine taşıdı. Gamze, kaynanası Güllüzar Hanımın annesi ile ilgili söylediklerini duyunca çok öfkelendi. Gelin-kaynana sert bir tartışmanın içine girdiler.

Ardından da Gamze'nin babasının olayı açılınca stüdyoda duygusal anlar yaşandı. Babası ile ilgili anlatılanlar Gamze'yi çok etkiledi. Kaynanası ile girdiği sert tartışma ve babasının olayı onu ağlama krizine sokunca stüdyoyu terk etmek zorunda kaldı. Sağlık ekibinin müdahalesi ile Gamze tekrar stüdyoya döndü. Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00'da Kanal D'de!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu