Gerçeğin Peşinde Ayşe Okur Kimdir?

Star Tv'nin gündüz kuşağında yayınlanan Gerçeğin Peşinde programında olaylar çözümleniyor. Geçtiğimiz bölümlerde Ayşe Okur'un kayıp olduğunna dair ...

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde ikamet eden Aziz Okur, 8 aylık hamile eşi Ayşe Okur’dan ve Esmanur Okur’dan haber alamadığı için ‘’Gerçeğin Peşinde’’ isimli programa katılarak eşini aramaya başladı. Canlı yayında hamile karısı için ‘’Kaçtı mı yoksa öldürüldü mü’’ sorusuna yanıt aranmaya çalışıldı. Ekip, Kocaeli’de genç kadının yakınlarıyla görüşmeler yaparak soruya yanıt aradı.

Soluğu karakolda aldı

 

Gebze Yavuz Selim Mahallesi’nde yaşanan olayda, Aziz Okur işe gidebilmek için sabah erken saatlerde evinden ayrıldı. Mesai bittikten sonra yine eve gelen Okur, 8 aylık hamile eşini ve 5 yaşındaki kızının evde olmadığını fark etti ve eşinin ailesine gittiğini düşünerek kimseye bir şey söylemeden evinde bekledi. Belli bir süre geçtikten sonra Ayşe Okur’un babasının damadını aramasıyla eşinin ve çocuğunun ortada olmadığını fark etti ve soluğu karakolda aldı.

Eşimin kaçırıldığını düşünüyorum

Eşiyle arasında herhangi bir problem olmadığını söyleyen Aziz Okur, eşinin evden çıkarken para, kimlik veya çocuk için bir şey almadığını söyledi. Eşinin husumetli olduğu kişiler tarafından kaçırılmış olabileceğine değinen Okur, göz dağı vermek için evinin çevresindeki halıcı Hasan’ı karakola şikayet ettiğini belirtti ve 3 gün sonra eşi Ayşe ve kızının kaybolduğunu konuştu.

Halıcı Hasan işyerini ve evini bırakıp başka yere gitti

Aziz Okur, eşinin kaybolmasıyla birlikte halıcı Hasan’ın işyerini ve evini bırakıp başka bir yere gittiğini söyledi. Azize Okur’un annesi de gelinini aramak için programa çıktı ve ‘’Torunumu ve gelinimi Hasan kaçırdı. Onların elinde, gelinimi ve torunumu geri versin.’’ diye feryat etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu