Gerçeğin Peşinde Sezgin Bilgin Kim?

Star TV’nin beğenilerek ve merakla izlenen programı Gerçeğin Peşinde, cinayetlerin arkasındaki sırları ortaya çıkarmaya, kayıpları bulmaya çalışıyor. Bakalım bu bölümde bizleri neler bekliyor olacak. Gerçeğin Peşinde 224.Bölümü ile 30 Ekim Cuma saat 13:15’ten itibaren ekranlara geliyor. Detaylar haberimizde…

Yapımcılığını Bloom Medya ve Skala Yapım’ın üstlendiği “Gerçeğin Peşinde”, ekranların sevilen yüzü Serap Paköz’ün sunumuyla, hafta içi her gün Star ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.
Yaşanmış hikayeleri konu alan program, faili meçhul dosyaların karanlık yüzünü aydınlatacak.  Kayıpların bulunacağı, ayrı kalanları kavuşacağı ve cinayetlerin ardındaki sır perdelerinin de açığa çıkacağı ‘Gerçeğin Peşinde’, izleyenleri derinden etkileyecek.
Hafta içi her gün ekrana gelecek, Serap Paköz’ün sunacağı programa; uzman görüşleriyle Adli Tıp Uzmanı Taner Güven, Avukat Hasan Kocabey ve Polis Eğitmeni ve Güvenlik Uzmanı Murat Aydın da katkı sağlayacak.

Gerçeğin Peşinde'de bugün yeni olaylar ve yeni gelişmeler yaşandı. Konulardan biri de Sezgin Bilgin'in kayboluşuydu. 30  yaşındaki Sezgin Bilgin 2 yıldır kayıp.

10 Ağustos 2018'de evden çıkan Sezgin Bilgin o tarihten beri kayıp. Büyük umutlarla Gerçeğin Peşinde'ye başvuran aile mutlu haber bekliyor.

Bir kavgaya karıştığı ve arkadaşının babasını aradığı söylenen Sezgin Bilgin nerede?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu