Gökhan Köse’nin kızı Dolunay bulundu?Yeni Gelişme Gerceğin Peşinde 27.11.2020

Dolunay bulundu

Resim

Hafta içi her gün Star TV’de yayınlanan ve Serap Paköz’ün sunduğu Gerçeğin Peşinde programı, şimdi de yeni bir dosyanın peşinde.

Velayeti 31 yaşındaki babası Gökhan Köse’de olan küçük Dolunay Köse, yaklaşık bir buçuk senedir annesi tarafından kaçırılmış durumda.

Gökhan Köse, velayeti kendinde olan kızını Gerçeğin Peşinde programın da arıyor.

Baba Gökhan Köse, 9 yaşındaki kızı Dolunay’ı ararken ona iyi bakılmadığını iddia ediyor.

SÜREKLİ ŞEHİR DEĞİŞTİRİYOR

Köse, kızında yanık izleri ve bağımsızlığa bağlı bir takım hastalıkları olduğunu ileri sürdü.

Gökhan Köse, kızının annesinin ve üvey babasının yaklaşık olarak 8-10 civarı şehir, okul ve hane değiştirerek sürekli kaçtığını ifade etti.

Bu arada programın sunucusu Serap Paköz, adli tıpın raporları doğrultusunda hareket ettiklerini ifade etti.

Dolunay Naz Köse nin babası 

kızım doğduğu günden bu yana hep benimle kaldı benimle büyüdü annesi 2011 doğumlu kızımızı 1 kez dahi aramadı sormadı oyunculuk yapmak , meşhur ve ünlü olmak adıyla evliliğimize 2012 de fiilen 2016 de ise resmen sonlandırarak ayrıldık . Bu süreçlerde 10.2017 ye dek kızıma ailemle kendim baktım annesi aleyhimde defalarca kez ağır ithamlarda bulunarak itibarımı zedelemeye yönelik tutumlar ve akıl almaz (istismar sapık dolandırıcı tecavüzcü vergi kaçakçısı vb) şeylerle Mart 2018 den itibaren atv , show tv olmak suretiyle defalarca kez tv lere katılmıştır.

Özetleyecek olursak tüm bu gerçeklere rağmen çorlu sosyal hizmetler uzmanı tarafıyla hazırlanmış asılsız bir rapor ile devam eden velayet davasında mahkeme tedbiren velayeti annesine 27.07.2018 vermiş olup bana da görüş günü düzenlemiştir görüş gününe istinaden 11.08.2018 de Tekirdağ çorluya giderek kızımı bir polis karakolu önünden teslim aldım , o gün kızımdakş durgunluğu fark ettiğim de ise o acı gerçeği öğrenmiş oldum kızım annesi tarafından fiziksel ve psikolojik bir baskıya maruz kalmış darp ve cebir izleri de halen daha durmaktaydı psikolojik etkisi ise uzun süre silinemeyecek ...

o gün doktor raporu alarak savcılığa başvurdum nöbetçi savcı alınan darp raporu ve ifadeler neticesinde kızımı tarafıma vermesinden hemen 3 saat sonra bu durum annesine de iletildi ancak annesi maalesefki bu durumun ortaya çıkmasından kaynaklı kızımın ifadesini değiştirmek adına 2. Ci sınıf öğrencisi olan biricik evladımın resimlerini birkaç saatte birkaç milyon insanın görebileceği şekilde ilan haline getirdi olaya dair resmi tüm şikayetlerimi yapıp sosyal medya hesabımdan da gerekli açıklamaları ve evrakları paylşatık ancak bugün yani 16.08.2018 tarihinde durmayan anne show tv de yayınlanan deryalı günler adlı bir programa çıkarak kızımın 3 gün dür kaybolduğuna dair resimler videolarını yayınlatmış kızımın geleceğini karalamıştır pragram yapımcılarına durumu ve evraklarımızı iletmiş olsakta maalesefki kale almamakla beraner yapmış oldukları hatanın üstünü kapatmak için canlı yayına çıkmazsam konuyu dahaa işleyeceklerini söylemeleri üzerine onlar hakkın da dayasal işlemlerimi başlattık. 

10 cu ayda velayet davamız var 

Gökhan Köse’nin kızı Dolunay nerede?

Polis Ekipleri Gökhan Kösenin kızı dolunayın yaşadığı eve geldi

Resim

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu