Hekimoğlu 25.Bölüm Fragmanı İzle Kanal D

Kanal D’nin sevilerek izlenen dizisi Hekimoğlu 24.Bölümü ile 3 Kasım’da izleyicisi ile buluştu. Salı günlerinin vazgeçilmez dizilerinden Hekimoğlu’nun gelecek hafta yayınlanacak 25.Bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. Hekimoğlu 25.Bölümü ile 10..

Kanal D’nin sevilerek izlenen dizisi Hekimoğlu 24.Bölümü ile 3 Kasım’da izleyicisi ile buluştu. Salı günlerinin vazgeçilmez dizilerinden Hekimoğlu’nun gelecek hafta yayınlanacak 25.Bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. Hekimoğlu 25.Bölümü ile 10 Kasım Salı saat 20:00’den itibaren Kanal D’de olacak. Hekimoğlu 25.Bölüm Fragmanı İzle! 10 Kasım Salı

Hekimoğlu, kendisini denetleyecek kişiyi öğrenince şok oluyor!

Ateş’in başkaldırısı bu sefer sonuç buluyor ve Ateş’in başı belaya giriyor. İpek kurulun kararını açıklayınca herkes çok şaşırıyor. Memoli ve Ateş arasında neler olacak?

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00’da Kanal D’de!

Hekimoğlu 25. Bölüm Fragmanı yayında! Hekimoğlu ve Memoli arasında rekabet artıyor! Ateş'in ceza almasından sonra ekibin başına geçen Memoli, Ateş'in gazabından kurtulamıyor. Hekimoğlu her fırsatta Memoliyi iğnelemeye devam ediyor.

Öte yandan ekibin komutasının kendisinde olması Memoli'yi zor bir kararın eşiğine getiriyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu