Kendine İyi Bak 687. Bölüm 25 Kasım 2020

Kendine İyi Bak 687. Bölümünde Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel “armutlu tatlı” ve ev yapımı “pekmezli simit” tariflerini verdi. Kadın Hastalıkları, Doğum ve Riskli Gebelik Uzmanı Prof. Dr. Aytül Çorbacıoğlu perinatoloji nedir, kimler perinatoloğa gitmelidir, en çok hangi tip gebelikler riskli gebelik olarak takip edilmektedir, hangi hastalıklara anne karnında müdahale edilebilmektedir sorularını yanıtladı.

Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Sezgin Ceylan premium akıllı lens hakkında bilgilendirirken, Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat diş çapraşıklıklarının genel sağlık açısından ne gibi sonuçlarının olduğunu açıkladı.

Hayat senin baktığın kadar güzel! Yepyeni lezzetler keşfet, farklı insanlarla tanış, daha fazla bilgilen, her zaman sağlığına dikkat et ama hepsi için önce Kendine İyi Bak! Sağlık alanında yeni gelişmeler, tedavi yöntemleri, sağlıklı zayıflama, estetik, göz-diş problemleri, ağrılar, kalp hastalıkları, beyin rahatsızlıkları gibi sağlıkla ilgili tüm sorunların ekrana geleceği Kendine İyi Bak'ta, Ebru Akel ünlü şefler, yemek bloggerları, diyetisyenler ve birbirinden ünlü konukları ağırlayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu