Kendine İyi Bak 688. Bölüm 26 Kasım 2020

Kendine İyi Bak 688. Bölümünde Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel kış sebzesi karnabahar ile hem çorba hem de enfes bir yemek yaparken hindistan cevizli beyaz pasta tarifi verdi.

Aynı zamanda beyaz renkli besinlerin vücudumuzu nasıl etkilediğine dair araştırmaları sizlerle paylaşıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş pandemi döneminde dikkat edilmesi gereken hijyen kurallarını, zararlı alışkanlıkların korona hastalığını nasıl etkilediğini anlattı. Protez Uzmanı ve Diş Hekimi Dr. İlker Arslan sağlıklı ağız ve dişler pandemi döneminde neden daha önemlidir, iki kat maske takmalı mıyız sorularını yanıtladı.

Hayat senin baktığın kadar güzel! Yepyeni lezzetler keşfet, farklı insanlarla tanış, daha fazla bilgilen, her zaman sağlığına dikkat et ama hepsi için önce Kendine İyi Bak! Sağlık alanında yeni gelişmeler, tedavi yöntemleri, sağlıklı zayıflama, estetik, göz-diş problemleri, ağrılar, kalp hastalıkları, beyin rahatsızlıkları gibi sağlıkla ilgili tüm sorunların ekrana geleceği Kendine İyi Bak'ta, Ebru Akel ünlü şefler, yemek bloggerları, diyetisyenler ve birbirinden ünlü konukları ağırlayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu