Kördüğüm 128.Bölüm

Kördüğüm | 128.Bölüm


Tapasya’ya olan güveninden dolayı onun Veer’e ilgisinin farkında değildir. Tapasya İçça’nın çirkin görünmesi için sürekli kötü kıyafetler seçer.

Divya ve Thakur’un İçça ile ilgilenmesi ise büyükanne ve Tapasya’yı sinir eder. Tapasya kimseye hissettirmeden yavaş yavaş Veer’in dikkatini çekmeye çalışır.

Ünlü iş adamı Bay Thakur ve Divya’nın kızları Tapasya ile babasını çok küçük yaşta kaybeden Ichcha’nın yolu annesinin işi sayesinde kesişir. Thakur Ailesi’nin evinde çalışmak için başvuran Damini, ilk önce beklediği olumlu cevabı bulamaz.

Divya, ufak bir kızı olduğunu öğrendiğinde Divya’yı işe almaktan vazgeçer. Ancak Tapasya evde kendisine bir arkadaş istediğini söylediğinde her şey değişir. Tapasya ve Ichcha’nın arkadaşlığı bu sayede başlar. chcha, Tapasya ile çok iyi anlaşsa da onun sahip olduklarını içten içe kıskanır. Her gün annesi ile kendilerinin olan güzel bir evde yaşamanın hayalini kurar…

Ancak Tapasya’nın çok zengin bir ailesinin olması ya da Ichcha’nın fakir bir ailede dünyaya gelmesi onların iyi birer dost olmasına engel olmaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu