Kördüğüm Hint Dizisi 172. Bölüm İZLE

Tapasya'nın tek amacı Veer’in sevgisini kazanmaktır. Ancak Veer, Tapasya’nın İçça gibi iyi gözükmek için rol yaptığının farkındadır. Veer her fırsatta İçça’nın mutluluğunu çaldığını söyler. Veer, Tapasya’dan çok ağabeyi Manş’ın sağlıklı bir insan olması için uğraşır. Çok ufak yaşlarında uyuşturucuya alıştırılan Manş, sinir krizi geçirir ve evden kaçar. Veer onu bulur ve tedavi olması için ikna eder. Thakur hastaneden taburcu olur ve küçük bir gezintiye çıkmaya karar verir.

Ünlü iş adamı Bay Thakur ve Divya’nın kızları Tapasya ile babasını çok küçük yaşta kaybeden Ichcha’nın yolu annesinin işi sayesinde kesişir. Thakur Ailesi’nin evinde çalışmak için başvuran Damini, ilk önce beklediği olumlu cevabı bulamaz. Divya, ufak bir kızı olduğunu öğrendiğinde Divya’yı işe almaktan vazgeçer.

Ancak Tapasya evde kendisine bir arkadaş istediğini söylediğinde her şey değişir. Tapasya ve Ichcha’nın arkadaşlığı bu sayede başlar. chcha, Tapasya ile çok iyi anlaşsa da onun sahip olduklarını içten içe kıskanır. Her gün annesi ile kendilerinin olan güzel bir evde yaşamanın hayalini kurar… Ancak Tapasya’nın çok zengin bir ailesinin olması ya da Ichcha’nın fakir bir ailede dünyaya gelmesi onların iyi birer dost olmasına engel olmaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu