Kuzey Yıldızı İlk Aşk 41.Bölüm Fragmanı İzle! 28 Kasım Cumartesi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 41.Bölüm Fragmanı İzle! 28 Kasım Cumartesi....Show TV’nin eğlenceli aşk dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni sezonda da sevenleri tarafından beğenilerek izlenmeye devam ediyor. 21 kasım Cumartesi günü 40.Bölümü ile ekranlara gelen dizide gelecek hafta neler yaşanacak merak ediliyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 41.Bölüm 28 Kasım Cumartesi saat 20:00'den itibaren Show TV'de izleyicisi ile buluşacak.

Yıldız ve Kuzey, vuslata ilk defa bu kadar yakındır. Yıldız’ın yirmi yıllık yalnızlığı sona ererken, her şey git gide yoluna girmeye başlamıştır. Uzun zaman sonra ilk defa güne, babasının evinde uyanmış, ilk defa gelecekten umut etmeye başlamıştır. Yalnızca müzmin aşıklar için değil, tüm Kadıoğulları ve Mollaoğulları için de bayram vaktidir artık.

Yaşar, Yıldız’ı Kuzey’e verecek ve hasret bitecektir. Bilinen bütün engeller aşılmış, Yıldız ve Kuzey artık kavuşacaktır. Fakat aşıklar, bilinen engelleri aşmışlardır, bilinmeyenleri değil. Kadıoğulları’nın kapısını çalan sürpriz, düğün evini yas evine mi dönüştürecektir yoksa Yıldız’la Kuzey, o nişan yüzüğünü sonunda takabilecekler midir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu