MasterChef'te 25 bin TL ödül oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye yeni bölümü ile 3 Kasım Salı gecesinde ekranlara geliyor. TV8'in sevilerek izlenen yemek yarışması programı MasterChef'te dün haftanın ilk oyunları oynanmıştı. Bugün de iki kaptan arasında 25 bin TL'lik ödül oyunu oynanacak. Serhat ve Emir arasında başlayacak düello daha sonra diğer oyuncuların katılımı ile devam edecek.

MasterChef Türkiye yeni bölümü ile 3 Kasım Salı gecesinde ekranlara geliyor. TV8’in sevilerek izlenen yemek yarışması programı MasterChef’te dün haftanın ilk oyunları oynanmıştı. Bugün de iki kaptan arasında 25 bin TL’lik ödül oyunu oynanacak. Serhat ve Emir arasında başlayacak düello daha sonra diğer oyuncuların katılımı ile devam edecek.

TV8’in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

25 BİN TL’LİK ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Mavi takım ve Kırmızı takım arasında 25 bin TL’lik ödül için yapılan yarışmada kazanan taraf Kırmızı takım oldu.

KIRMIZI TAKIM BİREYSEL OYUN OYNAYACAK!

25 bin TL’lik ödül için Kırmızı takım oyuncuları kendi arasında oyun oynayacak. Gecenin sonunda 25 bin TL’yi kazanan belli olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu