MasterChef’te eleme adayları kimler oldu? 27 Ekim Salı

MasterChef Türkiye 27 Ekim Salı akşamında 87.Bölümü ile ekranlara geldi. Son 12’ye kalan yarışmacılarla kaptanlık oyunu oynandı. Kaptanlık oyunu sonrasında yeni takımlar oluşturuldu ve Mavi takım kaptanı ile Kırmızı takım..

MasterChef Türkiye 26 Ekim Pazartesi akşamında 86.Bölümü ile ekranlara geldi. Son 12’ye kalan yarışmacılarla kaptanlık oyunu oynandı. Kaptanlık oyunu sonrasında yeni takımlar oluşturuldu ve Mavi takım kaptanı ile Kırmızı takım kaptanı arasında düello yarışması yapıldı. İki takım arasında ilk dokunulmazlık oyunu 27 Ekim Salı akşamında oynandı.

TV8’in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

KIRMIZI TAKIM ELEME POTASI İÇİN OYUN OYNADI

27 Ekim Salı günü haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı. Kırmızı takım yarışmacıları arasında ise bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu oyunda Mehmet Şef’in özel tarifi ile yarışmacılardan Güneş yapılması istendi.

Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Barbaros oldu.

Barbaros eleme adayı olarak Tanya’yı seçti. Diğer aday oylama sonrasında Serhat seçildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu