MasterChef'ten Diskalifiye Edilen Uğur bütün Türkiye'den özür diledi

MasterChef'te geçen haftalarda yıllar önce yaptığı paylaşımlar dolayısıyla Acun Ilıcalı'nın diskalifiye edildiğinin haberini duyurduğu Uğur'un ne zaman programdan çıkarılacağı merak ediliyordu.

Eleme gecesinde yapılan konuşmalar ile Uğur MasterChef'ten diskalifiye edildi.

Eleme gecesinin son bölümünde Şefler Uğur'u öne çağırarak yaptığı paylaşımlar dolayısıyla diskalifiye edildiğini hatırlattı ve bu son bölümü olduğunu açıkladılar.

Şeflerin bu açıklaması sonrasında Uğur yıllar önce yaşadığı ailevi sorunlar dolayısıyla biraz saldırgan olduğunu ve sosyal medyaya o dönemlerde ilk defa başladığını bunu da yanlış kullandığını belirtti.

Pişman olduğunu belirten Uğur insanların son günlerde haberlerde duyduğu Uğur olmadığını söyledi ve gözyaşları döktü.

Somer Şef ise söz uçar yazı kalır, biz seni tanıyoruz ama yazılanların hiç de hoş şeyler olmadığını kabul etmek zorundasın diyerek konuştu.

Uğur eleme gecesinde tüm Türkiye'den özür dileyerek yarışmaya veda etti.

MasterChef Türkiye 110. Bölümünde Uğur Yılmaz Deniz sosyal medya paylaşımları nedeniyle MasterChef Türkiye'den diskalifiye edildi.

Bildiğiniz üzere dün, MasterChef yarışmacısı Uğur'un 9-10 yıl önce attığı tweetler ortaya çıkmış, herkes çok şaşırmıştı.

Ağıza alınmayacak tarzda edilen hakaretlerin ortaya çıkmasıyla Acun Ilıcalı da Uğur'un diskalifiye edildiğini açıklamıştı.

Masterchef Uğur Deniz Yılmaz diskalifiye oldu twitter'da 8 sene önce yazdıklarını başını yaktı. Bu akşam yayınlanacak Mastercchef'in yeni bölümlerinde olmayan Uğur Deniz Yılmaz yarışmadan ayrıldı. Peki Uğur Deniz Yılmaz twitter'da ne yazdı. Masterchef Uğur'un twitter'daki küfürleri neler?

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı masterchef-ugur-deniz-yilmaz-twitle-wINR.png
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı masterchef-ugur-deniz-yilmaz-twitle-1c2j.png
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı masterchef-ugur-deniz-yilmaz-twitle-YRW5.png

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu