Masum 236.Bölüm İzle Kanal 7

Kanal 7 Masum 236.Bölüm Fragmanı İzle! 13 Kasım Cuma Kanal 7 ‘nin her gün yayınlanan yabancı dizisi Masum 235.Bölümü ile 12 Kasım Perşembe günü ekranlara geldi. Sevilerek izlenen dizi Masum’un yarın yayınlanacak 236. yeni bölümünde neler yaşanacak?

URMİLA’NIN OYUNLARI ORTAYA ÇIKACAK MI?

Masum’da bugün Rada Umang’la evlenmek isteyince büyük bir tepkiyle karşılaşır. Urmila Rada’yı evden kovmaya kalkar. Çok öfkelenen Rada Urmila’nın tüm oyunlarını annesine anlatır. Büyük bir şok yaşayan Madu ne yapacak?

Rada Kokila’nın bulduğu damat adayıyla evlenmemek için ona bir oyun oynar. Damat tarafının apar topar gitmesini anlayamayan Kokila onlardan bir haber bekler. Rada sevdiği biri olduğunu söyleyip onu Modi ailesinin evine çağırır. Karşılarında bir anda Umang’ı gören Modi ailesi şok olur. Kokila Umang’ın yıllar önce Kinjal’i kandırmaya çalıştığını anlatsa da Rada ona inanmaz. Ona çok öfkelenen Madu, kızını cezalandırır. Urmila Rada’yı evden kovmaya kalkınca Rada onun ve Rashi’nin oynadığı oyunları bir bir anlatır. Duyduklarına inanamayan Madu ne yapacak?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum hafta içi 15:30, hafta sonu ise 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

MASUM 236.BÖLÜM FRAGMANI BİRAZDAN SAYFAMIZDA OLACAKTIR!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu