Masumlar Apartmanı 12. son bölümde Sezen Aksu'nun Doymadım Doyamadım şarkısıyla duygusal anlar

Masumlar Apartmanı 12. bölümüyle TRT 1'de ekrana geldi. Masumlar Apartmanı'nın son bölümde Safiye ve eski aşkı Naci yıllar sonra yüz yüze geldi. Daha sonra ise Naci'nin otel odasında klarnetle Sezen Aksu'nun Doymadım şarkısını çalması Safiye'yi yıllar öncesine götürdü ve ağlattı. Diğer yandan ise Esra'ya saldırarak yaralayan Gülben gözaltına alındı. Masumlar Apartmanı son bölümüyle sosyal medyada da gündem oldu.

Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı, 12. yeni bölümüyle 1 Aralık Salı akşamı TRT 1'de ekrana geldi. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın son bölümüne Naci ve Safiye aşkı damga vurdu.

42a8cf66-f3af-40e9-ac48-a6d4c9e67e89

Safiye'nin ilk ve tek aşkı Naci yıllar sonra ortaya çıktı. Safiye'nin oturduğu apartmanın karşısındaki otele taşınan Naci, yıllardır unutamadığı eski aşkıyla yüz yüze geldi. İkili yıllar sonra yeniden karşılaştı ancak Safiye, Naci'yi de şaşırtan bir şekilde kaçtı. Naci ise klarnetle Sezen Aksu'nun Doymadım Doyamadım şarkısını çaldı. Bu şarkıyı duyan Safiye lise yıllarına geri döndü ve gözyaşlarına boğuldu.

Diğer yandan ise Han, yolda gaspa uğrayan Naci'yi saldırganlardan kurtardı. Ancak Han'ı eski kıyafetlerle bir çöplükte gören Naci şaşkınlık yaşadı. Han ise kurtardığı adamın Neriman'ın öğretmeni olduğunu ve karşı otelde yaşadığını anlayınca sırrının ortaya çıktığını düşündü.

ESRA'YA SALDIRAN GÜLBEN GÖZALTINA ALINDI

gulben1

Esra'ya tehdit mektubu göndermesinden sonra Han'ın telefonunu aldığı Gülben ise Esat'a ulaşmak için sıra dışı bir çözüm buldu. İnci'nin dışarıya çıkma teklifini kabul eden Gülben, bir bahaneyle İnci'yi yanından yolladı. İnci'nin telefonundan Esat'ı arayan Gülben karşısına Esra'nın çıkmasıyla çılgına döndü. Oturdukları kafeden kalkarak radyoya giden Gülben, Esra'yı iterek camdan dışarı fırlattı ve yaralanmasına neden oldu. Esra'nın şikayeti sonrasında ise polisler eve gelerek Gülben'i gözaltına aldı.

O anlarda ise Gülben ve Safiye büyük şok yaşadı. Gülben gözyaşları içinde polis otosuna bindi

d80e4a75-0cc8-4311-b31e-a2b5ba6ed5f9

MASUMLAR APARTMANI SOSYAL MEDYAYI SALLADI

m1
m2
m3
m4
m4
m5
m6
m7
m8
m9

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM ÖZETİ

Safiye’nin ilk ve tek aşkı Naci yıllar sonra kapısına gelmiş, kanlı canlı karşısında durmaktadır. Ancak Hasibe’ nin gölgesi Safiye’ye rahat vermez, Naci’den uzak durması gerektiğini hatırlatır.

03e54d98-9bf0-4a1c-b9ab-09c4c2bef89d

Safiye yeniden alevlenmeye başlayan duygularını her zamanki gibi bastırmaya karar verir. Han’ın içinde bulunduğu çıkmazlar çoğaldıkça ona destek olmaya çalışan İnci’yle aralarındaki bağ kuvvetlenir.

2807f775-ca04-4c91-bb3e-f425ceab3214

Han Gülben’in Esat’a olan takıntısı yüzünden ciddi önlemler almaya karar verir. Gülben evdeki bu yeni kurallar içinde sıkışıp kalır. Onun için kurulan hapishaneden çıkmanın yollarını arar.

0381b838-3593-424f-87da-9a3a32750138

Ev ahalisinin gözü üzerinde oldukça bu hiç kolay olmayacaktır. Son anda imdadına İnci yetişir, Gülben çıkış biletini bulur.

Ancak yaptığı planın neye mal olacağının farkında değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu