Milyoner İntihar etmesindende öldürülmüş olmasının ailesinin daha kolay atlatacağını düşünüp kiralık katil tutmaya kalkan fakat kiralık katilin tekrar düşünmesini istemesi üzerine vazgeçen kimdir?

Milyoner İntihar etmesindende öldürülmüş olmasının ailesinin daha kolay atlatacağını düşünüp kiralık katil tutmaya kalkan fakat kiralık katilin tekrar düşünmesini istemesi üzerine vazgeçen kimdir?

ATV'nin vazgeçilmez yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster? 21 Kasım Cumartesi yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile yayınlanan yarışmada yarışmacıya . . .

Kim Milyoner Olmak İster? 2 Ağustos 2011 tarihinden beri Atv'de yayımlanan yarışma programı Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunulmaktadır. "Kim Milyoner Olmak İster?" yarışma programı Cumartesi akşamları saat 20.00'de izleyicileriyle buluşmaktadır.

Soru:İntihar etmesindende öldürülmüş olmasının ailesinin daha kolay atlatacağını düşünüp kiralık katil tutmaya kalkan fakat kiralık katilin tekrar düşünmesini istemesi üzerine vazgeçen kimdir?

A-Angelina Jolie

B-Julie Roberts

C-Madonna

D-Adele

CEVAP: A- ANGELİNA JOLİE

ABD’li yazar Christopher Anderson son kitabında, aktris Angelina Jolie’nin şöhret peşinde koşarken başarılı olamayınca kiralık katil tutarak yaşamına son vermek istediğini öne sürdü.

Anderson'ın Jolie'yle ilgili tüm iddiaları, dünyaca ünlü The Rolling Stones rock grubunun solisti Mick Jagger hakkında yazdığı son kitabı, "MICK: Vahşi Bir Hayat ve Jagger'ın Deli Dahiliği"nde yer aldı. Kitaba göre, Jolie'nin ünlü olmadan önce Jagger'la yolları, annesi Marcheline Betrand'in ısrarlarıyla kesişti. O dönem İngiliz aktör John Lee Miller'la evli olan Jolie'nin annesi için Jagger, kızına şöhretin kapılarını aralayacak ve Hollywood'da nasıl yer edinmesi gerektiğini öğretebilecek tek isimdi.

JAGGER'I NASIL ETKİLEDİ?

Milliyet'te yer alan habere göre; Jolie'nin 1997 yılında Rolling Stones'un "Anybody Seen My Baby" isimli klibinde oynamasına uzanan hikaye de böyle başladı. İlk tanıştıklarında 'korkutucu bir izlenim yarattığı için Jolie'den etkilenen' Jagger'ın çekici bulduğu özellikler, madde bağımlısı olan ve ani öfke nöbetleri geçiren Jolie'nin karanlık yanından kaynaklanıyordu. Ünü kaldıramayan Jolie, kiralık katil tutarak ölmek istediği dönemlerden geçiyordu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu