Müge Anlı İle Tatlı Sert İzle Atv

Türkiye’nin gündeminden düşmeyen cinayetlerin araştırıldığı ve arkalarındaki sırların ortaya çıkarıldığı, kayıpların bulunmaya çalışıldığı program Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile 12 Kasım Perşembe saat 10:00’dan itibaren ekranlara geliyor. Bakalım bugün hangi cinayetler ve kayıplar açığa çıkacak. Kayıp dosyaları, cinayete kurban gidenler ve daha fazlası Müge Anlı İle Tatlı Sert'te…

Dünkü Bölümde...

Müge Anlı sıcak gelişmeyi açıklıyor...  16 gün sonra ölü olarak bulundular. Zeliha ve Cevdet Uysal'ın acı sonu. Şüpheli iki dayı ve eşleri gözaltına alındı. İlk itiraf yengeden geldi! ''ablasını, kocam öldürdü'' Nazire Altınay dışında  henüz itirafın gelmedi bilgisi geldi. Günlerdir her yerde aranıyorlardı. ''kuyuda'' ölü olarak bulundular. 

Cenazeleri kuyudan çıkarılan Uysal çifti, cenaze aracıyla incelenmek üzere Dinar devlet hastane morguna kaldırıldı. Kadir Bey, Ramazan ve Fatma çifti gözaltına alındığı ve sorgulamaların devam ettiği belirtildi. Bünyamin Bey’e eşi olayı itiraf etti denilmesine rağmen olayı inkâr ettiği ifade edildi. Nazire Hanım, mikronlarımıza da bir itiraf yaptığı belirtildi.

Gelen bir bilgiye göre öldürülen çiftin kafalarından av tüfeğiyle vurularak öldürüldüğü belirtildi. Ramazan Bey’inde yol şaşırtmak suçundan sorgulandığı belirtildi. Olayın geceden planlamış olduğu ifade edildi. Taşların toplanması ve cesetlerin nerede yok edileceği gibi konuları düşünmek için 3 gün sürdüğü belirtildi. Zeliha ve Cevdet Uysal çiftinin kızları Hacer Hanım canlı yayında. Hacer Hanım gözyaşları içinde suçluların cezalarını çekmelerini istedi.

Müge Anlı İle Tatlı Sert Yeni Bölüm İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu