Novoland: Kartal Sancağı 49.Bölüm

Dizi Özeti Göçebe Kuzey Qingyang kabilesinin varisi Lu Gui Chen (Liu Hao Ran) Doğu Topraklarında bir rehinedir. Orada geçirdiği süre boyunca, savaşçı olarak eğitmek için Doğu Topraklarına gelen gayri meşru ve sevilmeyen bir oğlu Ji Ye (Chen Ruo Xuan) ve dedesi ile mülteci olarak Doğu Topraklarına seyahat eden Kanatlı Kabilenin prenses Yu Ran (Song Zu Er) ile tanışır. Böyle çalkantılı bir zamanda yaşayan bu üç yabancı, bir dizi zorluğun üstesinden gelmek için birlikte çalışmaya zorlanır.

Zaman geçtikçe, bu cesur üçlü hızlıca arkadaş olur, ancak bu gibi durumlarda her zaman olduğu gibi, her iki genç de yavaş yavaş Yu Ran için duygular beslemeye başlar. Lu Gui Chen ve Ji Ye, büyüyen duygularıyla mücadele ederken, Doğu Topraklarında çok daha büyük bir mücadele başlar.

Güçlü bir Savaş Lordu olan Ying Wu Yi (Zhang Feng Yi) İmparator'a sorunlar çıkarıyor ve savaş yaklaşıyor. Etraflarındaki sorunu görmezden gelemeyen Lu Gui Chen, Ji Ye ve Yu Ran, Shangyang Geçidi'nde Ying Wu Yi'ye karşı savaşa katılırlar, ancak onları, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir yol bekliyordur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu