Nuray Dere kimdir? Zahide Yetiş’le Gelin Görün

Kanal D’nin sevilerek izlenen yarışma programı Zahide Yetiş’le Gelin Görün yeni bölümü ile 26 Ekim Pazartesi saat 11:00’den itibaren ekranlara geliyor. Yeni bir haftada yeni yarışmacılarla kıyasıya bir mücadelenin yaşanacağı..

Kanal D’nin sevilerek izlenen yarışma programı Zahide Yetiş’le Gelin Görün yeni bölümü ile 26 Ekim Pazartesi saat 11:00’den itibaren ekranlara geliyor. Yeni bir haftada yeni yarışmacılarla kıyasıya bir mücadelenin yaşanacağı Zahide Yetiş’le Gelin Görün’de bakalım bu hafta 10 bin TL’lik büyük ödülün sahibi kim olacak.

Moda konusunda en iddialı kayınvalideler ile hamaratlığına, temizliğine ve misafirperverliğine en güvenen gelinler, “Zahide Yetiş’le Gelin Görün”de, Kanal D ekranında yarışıyor.

Zahide Yetiş’le Gelin Görün’de gün sonu puanları veriliyor. Peki kayınvalideler gelinleri ikramlarından kıyafetine kadar değerlendirirken puan konusunda cimri mi davranıyorlar?

Nuray Dere Kimdir?

 

 

 

 

 

 

40 yaşında olan yarışmacı Nuray Dere 2 çocuk annesi. Özel bir şirkette çalışıyormuş ancak virüs sebebi ile şuan evde ev hanımlığı yapıyor.

 

 

 

 

 

 

14 yıllık evli olan Nuray Dere kaynanası Hacer Dere ile bu programda izleyenleri gülme krizine sokacak.

 

 

 

 

 

 

Günün yarışmacısı olarak katılan isim kayınvalide Hacer Dere 64 yaşında. 46 yıllık evli olan Hacer Hanım’ın bir kızı bir oğlu var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu