Öykü Çelik'e tepki: Senin yüzünden çocuğum Covid-19 oldu!

Ev partilerine katılan Öykü Çelik tepki çekmişti. Oyuncu katıldığı bir programda sosyal medyada "Senin yüzünden çocuğum Covid-19 oldu" kendisine insanların tepki gösterdiğini anlattı.

Oyuncu Öykü Çelik: Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı olur mu, ben  diz altında etekle büyümüş kızım - Fotoğraf Galerisi

Daha önce ev partilerine katılan ve çıkan haberlerin ardından korkarak covid 19 testi yaptıran Öykü Çelik, ardından negatif çıkan test sonucunu Instagram'dan paylaşmıştı. Oyuncunun paylaşımına yazdığı "Aynen partilerden bulaştı. Restoranlarda müzik dinledik, oradandır" sözleri ise tepki çekmişti.

Öykü Çelik de tükenmişlik sendromuna yakalandı

"Sanane Cihanna?” adlı YouTube kanalında Cihan Şensözlü’nün sorularını yanıtlayan Öykü Çelik gelen tepkilerle ilgili şöyle konuştu:

“Parti parti gezen bir kız değilim. Ben alkolsüzken de çok eğleniyorum. Yardım yapsaydım bir hafta sonra duyulurdu, ama olay hemen yayıldı. Hayatımda ilk defa üç saat sonra haberim basında yer buldu.”

Öykü Çelik ve Can Kıraç çifti ayrıldı - Magazin Haberleri

“Bana sosyal medyadan, 'Senin yüzünden çocuğum Covid-19 oldu' ve 'partiye bizi de çağırsaydın' diyenler de oldu. Partide 40-50 kişi vardı. Yakın arkadaşlarım için tehlikeli hale geldim. Ben pozitif olmadığımı biliyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu