Şevval Şahin Yiğit Marcus Aral çiftinin havuzda romantik anları

Bir süredir aşk yaşayan eski Türkiye güzeli Şevval Şahin ile Yiğit Marcus Aral'ın Bali tatili devam ediyor. Ünlü çiftten Şahin, önceki gün havuzda yaşadıkları romantik anları takipçileriyle paylaştı.

Pandemi sürecinde yaptıkları partilerle eleştiri oklarının hedefi olan Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin, tatil yapmaya devam ediyor.

Eylül sonunda sevgilisiyle İngiltere’ye giden Şahin, sonra Amerika Miami’ye geçmişti. Eski güzel bir süredir Yiğit Marcus Aral'la Bali'de güzel havanın tadını çıkarıyor.

BALİ TATİLLERİ DEVAM EDİYOR

BALİ TATİLLERİ DEVAM EDİYOR 

Sosyal medya hesabından da tatil paylaşımı yapmaya devam eden eski güzel, dün kaldıkları evin havuzundaki romantik anlarını yayınladı.

Keyifleri bir hayli yerinde olan çiftten Marcus Aral, manken aşkını öpücüğe boğdu.

TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ

TAKİPÇİLERİNİ İKİYE BÖLDÜ 

Öte yandan geçtiğimiz hafta da bikinili pozlarıyla gündem olan Şevval Şahin'in fiziği takipçilerini ikiye bölmüştü. Bazı takipçileri, ünlü manken hakkında 'Çok fit' derken, bazıları da 'çok zayıf' yorumunda bulunmuştu.

SİZE NE GERÇEKTEN

SİZE NE GERÇEKTEN' 

21 yaşındaki Şahin, kilo eleştirilerine sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile yanıt vermişti

Ünlü manken, "Bazı yorumları okuyorum ve hayretler içindeyim gerçekten. Bunları nasıl mantıklı bulup, yazabiliyorsunuz anlamıyorum. Yok 'Yakıştı mı?', yok 'Vücudunu sergilemekten ne anlıyorsun?'... Size ne! Gerçekten size ne... Bali'deyim, yazlık bir yerdeyim. Ajansım için bikinili fotoğraf çekimi yaptım. Daha da çok yapacağım. Kışlık görünümlerle mi Bali'de fotoğraf çekimi yapayım? Sevmiyorsanız, yanlış buluyorsanız profilimde ne işiniz var? Fitim, böyle sağlıklı hissediyorum. Benim vücudum böyle, istesem de zaten kilo alamam. Kilo almayacağım" demişti.

TÜRKİYENİN GÜNDEMİNE OTURMUŞTU

TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNE OTURMUŞTU 

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile pandemiye rağmen düzenledikleri ev partileriyle eleştiri oklarının hedefi olan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, daha sonra da katıldığı bir programla Türkiye'nin gündemine oturmuştu.

Şahin, kendisine yöneltilen, "İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?", "Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?" ve "Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?" sorularına cevap veremeyerek zor anlar yaşamıştı

Çıkan haberlerin ardından Şevval Şahin, "İstiklal Marşı'nı okusaydım örnek Türk kadını mı olacaktım? Tavırlardan dolayı rahatsız oldum, okuyamadım. Ben o anların yayınlanmayacağı konusunda söz almıştım fakat yayınladılar, onlara dava açıyorum. Beni bilen biliyor. 6 yaşından beri İngiltere'de büyüdüm. Bütün eğitimimi İngilizce aldım, bazı konuları bilmemem normal. Bu beni daha az mı Türk mü yapıyor? Sanmıyorum." açıklamasını yapmıştı. Pek çok ünlü isim de Şahin'e destek vermişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu