Söylemezsem Olmaz 15 Mart 2021 izle

Söylemezsem Olmaz 15 Mart 2021 izle

Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Söylemezsem Olmaz 15 Mart BEYAZ TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLA

Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 13.15’te Beyaz TV’de

Masumiyet dizi setinde Deniz Çakır ile bir set çalışanı arasında tatsız anlar yaşandığı haberleri sosyal medyada gündem olmuştu. Deniz Çakır'dan şikayetçi olan set çalışanı Çağatay Görgen programımıza telefonla bağlanarak yaşananları tek tek anlattı. Deniz Çakır'ın herkesin içinde kendisine küfür ettiğini iddia eden Çağatay Görgen, Deniz Çakır'dan sadece özür beklediğini de söyledi.

Ünlü oyuncu Hakan Yılmaz ile yaşadığı tartışma görüntüleriyle gündeme gelen Denizhan Vural'ın yorumcumuz Seren Serengil'i de aradığı ortaya çıktı. Seren Serengil, Denizhan Vural arasında yaşananları canlı yayında anlattı.

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, Bay J'nin olay yaratan sözlerinin ardından ödül törenini terk etti. Bay J'nin Kerem Bürsin hakkında yaptığı yorumları değerlendiren Seren Serengil ve Arto, Bay J'yi yerden yere vurdu.

Sivri dilli yorumcumuz Arto, yine ortalığı karıştıracak bir açıklama yaptı. Arto, ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın sevgilisi Seçil Gür'ün fotoğrafına yaptığı yorumu görünce çileden çıktı ve çok sevdiği arkadaşı hakkında ağır ithamlarda bulundu.

Söylemezsem Olmaz 15 Mart TV'DE YAYINLANDIKTAN SONRA YÜKLENECEKTİR

Söylemezsem Olmaz full izle 23 Aralık 2020 Çarşamba - Gizli Gündem

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu