Söylemezsem Olmaz 30 Kasım 2020 / Tolga Polat

Selin Ciğerci'nin Gökhan Çıra'yı aldattığı yasak aşk yaşadığı Tolga Polat Söylemezsem Olmaz'a konuk oldu ve yaşadıkları süreci tek tek anlattı. Selin Ciğerci'yle sürekli görüşüp buluştuklarını ifade eden Tolga Polat, Selin Ciğerci'nin eşi Gökhan Çıra'nın da bu ilişkiyi bildiğini ifade etti. İşte Tolga Polat'tan şaşkına çeviren açıklamalar...

Söylemezsem Olmaz'ın bugünkü bölümünde verilen Şeyma Subaşı haberi izleyenleri şaşırttı. Şeyma Subaşı eski sevgilisi Guido'ya yaptığı gönderme sosyal medyada gündem oldu. Şeyma Subaşı'ndan önceki sevgilisine dönen Guido kişisel hesabından yaptığı paylaşımla Şeyma Subaşı'na resmen nisbet yapıyor.

Söylemezsem Olmaz'ın bugünkü bölümüne Seren Serengil'in İbrahim Tatlıses'in hazırlayıp ve sunduğu İbo Show hakkında yaptığı yorum damgasını vurdu. İbo Show'un son bölüm konukları Hakan Altun, Kibariye ve Hüsnü Şenlendirici oldu. İbrahim Tatlıses'in Hakan Altun'a sorduğu bir soru esnasında Söylemezsem Olmaz demesini kesen program ekibine çok kırıldığını ifade eden Seren Serengil daha sonra İbrahim Tatlıses ile neler konuştuğunu açıkladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu