Söylemezsem Olmaz İzle 28 Ekim Çarşamba 2020

Magazin ve eğlencenin bir numarası Söylemesem Olmaz hafta içi her sabah saat 09:00'da sizlerin evlerinde olmaya devam ediyor. Heyecanlı bir şekilde magazin gündemini takip etmek istiyorsanız bu programı kaçırmamalısınız. Sanat dünyasının dobra ismi Seren Serengil'in sunumu ve sivri dilli şarkıcı Arto'nun yorumlarıyla Söylemezsem Olmaz; hafta içi her sabah Türkiye'nin magazin gündemini belirlemeye geliyor...

 

Söylemezsem Olmaz yeni bölüm ile ekranlara geldi.

Söylemezsem Olmaz'ın bugünkü bölümünde verilen Hülya Açıkgöz Hadise haberi izleyenleri şaşkına çevirdi. Hülya Açıkgöz'ün sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama geçtiğimiz günlerde magazin gündemine oturdu. Dün magazin sayfalarında geçen yeni bir iddiada ise Hülya Açıkgöz'ün sözlerini duyan Hadise'nin sinir krizleri geçirdiği yönünde. İşte Hadise ve ablası Hülya Açıkgöz arasında yaşanan son gelişmeler... Söylemezsem Olmaz'ın bugünkü bölümünde verilen Bahar Candan Şevval Şahin haberi izleyenleri şaşırttı.

Katıldığı bir programla Türkiye'nin gündemine oturan Şevval Şahin'e cevap olarak bir video çeken Bahar Candan söylediği sözlerle büyük tepki çekti. İşte detaylar... Söylemezsem Olmaz'ın bugünkü bölümüne Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın haberi damgasını vurdu. Gazetecilerin Serenay Sarıkaya'dan ayrıldınız mı sorusuna şoke eden bir cevap veren Cem Yılmaz'ın tavrı izleyenleri şaşkına çevirdi.

Söylemezsem Olmaz'ın bugünkü bölümünde Nusret'in sosyal medyada yaptığı yeni skandal izleyenlere aktarıldı. Nusret'in bir otel odasında yaptığı gösterişli paylaşımdaki iğrenç görüntü izleyenleri ve yorumcularımızı şaşırttı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu