Türkan Hanımın Konağı 32.Bölüm İzle 27 Ekim Salı 2020

Trt 1'in popüler dizilerinden Türkan Hanımın Konağı yayına tüm hızıyla devam ediyor. Hafta içi her gün saat 09.00'da yayınlanan dizi takipçilerini bekliyor....

 

Özet:

Herkes Metehan’ı merak ederken Metehan yanında Sinem ile çıkagelir. Tanımadıkları bir kızı, elinde valizi ile karşılarında gören ev halkı şaşkındır. Metehan durumu Türkan Hanım’a anlatır. Sinem’in anne ve babası boşanmıştır. Arkadaşlarıyla öğrenci evinde kalırken, pandemi dolayısıyla uzaktan eğitime geçilince arkadaşları evi boşaltma kararı alır. Fakat Sinem’in geri dönebileceği bir evi yoktur. Anne ve babası yeniden evlenmiş ve Sinem’i hayatlarındaki bir fazlalık gibi başlarından atmışlardır.

Konaktaki herkes Sinem’in hikayesini öğrenince ona şefkat ile yaklaşır. Nurhayat ise senarist olmayı kafasına koyar ve bunun için değişik denemeler yapar. Gökçe, Orhan’dan izinsiz aldığı gezegen maketini ona geri vermek isterken aralarında çıkan tartışmada yere düşürür ve kaybeder. Türkan Hanım’ın Konağı‘na İç Hastalıkları Uzmanı Ayça Kaya misafir olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu