Türkan Hanımın Konağı 49. Bölüm İzle

Türkan Hanımın Konağı . . . Trt 1'in keyifle izlenen sabah dizisi Türkan Hanımın Konağı bugün 49.bölümü ile ekranlara geldi. İşte 49.bölüm. . .

Türkan Hanımın Konağı . . . Trt 1'in keyifle izlenen sabah dizisi Türkan Hanımın Konağı bugün 49.bölümü ile ekranlara geldi. İşte 49.bölüm. . .

Özet:

Gülçin, Gülşen’i görünce ne yapacağını önce şaşırır sonra kapıyı kapatır. Gülşen, üzüntüsünden kahrolur. Berna, ameliyata hazırdır. Zehra ise Berna’ya destek olmak için hastaneye gelir. Ameliyata girecek genç hastanın yakınları bekleme salonunda kendi aralarında huzursuz bir bekleyiş içindedir. Metehan asistan olarak Güliz isminde alt sınıflardan bir kız ile çalışmayı seçer. Gülşen ve Rabia, Gülçin onları görmeyi reddedince eve dönmez. Evin önünde arabada beklemeye başlarlar. Berna ve ekip arkadaşları ameliyata hazırdır. Gülçin nihayet ikna olur ve Gülşen ile Rabia’yı eve kabul eder. Ömer, Metin’e Gülçin’in kanser olduğunu söylemek zorunda kalır. Metin yıkılır. Berna ve Neşe ameliyattayken hasta yakınları bekleme salonunda olay çıkarır. Zehra duruma müdahale etmeye çalışır. Ameliyat sona erdiğinde hasta yakınları Berna’nın da içinde olduğu doktorlara fiziksel şiddet gösterir. Berna yaşanan arbede sırasında başını yere çarpar. Yemek Danışmanı Sedef İybar, İdil ve Gökçe ile yemek üstüne keyifli bir sohbet gerçekleştirir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu